Dramlje so Šentjurski vitezi!!! 💪💪💪

V naši občini smo lahko na marsikaj ponosni in imamo veliko stvari, ki jih z veseljem pokažemo naokrog. To je tudi eden izmed vodilnih namenov tradicionalnega projekta Spoznaj svojo občino, ki ga vodi Mladinski center Šentjur.

Tudi letos so osmarji naše občine spoznavali delovanje in znamenitosti občine Šentjur. In danes je potekal velik finale projekta: vse osnovne šole občine Šentjur so se pomerile v igri Šentjurski vitezi.

Našo šolo so ponosno zastopali Aleks, Ejin in Vid. Sledili sta dve napeti uri: načrtovanje strategije, nakupovanje vojakov, gradov in posesti, sklepanja pogodb, zavezništev… In na koncu so razglasili zmagovalca igre: OSNOVNA ŠOLA DRAMLJE. Bravo fantje – ponosni smo na vas! 😊

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.