EKO DAN 2022

Preden jutri zopet sedemo v šolske klopi, pa vam pokažemo še naše EKO frajerje in EKO frajerke.

Kot vsako leto smo tudi letos obeležili Dan Zemlje kot EKO dan, ki smo ga izvedli po celotni šoli na dan pred prvomajskimi počitnicami. Ta dan se tradicionalno prelevimo v frajerje, ki ne poznajo meje ustvarjalnosti, inovativnosti, kreativnosti, medsebojne povezanosti in sodelovanja.

Delavnice, ki se ta dan odvijajo v šoli so vedno nekaj novega, ponujajo vedno nekaj več, tako da lahko učenci poiščejo svoja močna področja in jih še okrepijo. Nekateri učenci tudi obiščejo strokovnjake na svojih področjih izven šolskega prostora.

Kako je EKO dan izgledal tokrat na spodnjih fotografijah, mi pa se ob tej priložnosti zahvaljujemo vsem zunanjim udeležencem, ki so tokrat prispevali svoj delež znanja in naše učence navdušili še za kakšno novo idejo in znanje.

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Galerija. Zaznamek za trajno povezavo.