OBVESTILO V ZVEZI S SPLOŠNO STAVKO – 14. 2. 2017

Spoštovani starši,

v sredo, 14. 2. 2018, Sindikat vzgoje in izobraževanja organizira splošno stavko, ki se ji pridružujemo tudi zaposleni v Osnovni šoli Dramlje.
Na dan stavke zaposleni v šoli ne bomo izvajali pouka, običajnih načrtovanih dejavnosti in drugih vzgojno-izobraževalnih oblik dela.
Ker se zavedamo, da bo stavka povzročila nevšečnosti, bomo z namenom zagotavljanja varnosti otrok na dan stavke v varstvo sprejeli otroke, ki jim starši ne morejo zagotoviti varstva.
Zaradi načrtovanja organizacije varstva in prehrane vas prosimo da napoveste morebitno prisotnost otroka razrednikom do torka, 13. 2. 2018 do 8. ure zjutraj. Šolskih prevozov ta dan ne bo.
Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti in se vam zahvaljujemo za razumevanje in podporo našim prizadevanjem.

Obvestilo stavkovnega odbora SVIZ na OŠ Dramlje

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.