ŠPORTNI DAN

V soboto, 29. 5. 2021 bo športni dan za učence od 4. do 9. razreda. Vsebina športnega dne je atletsko tekmovanje in pohod. Učenci 4. in 5 razredov tekmujejo v teku na 60 m, skoku v daljino in metu vorteksa, učenci 6. razredov pa še v skoku v višino. Učenci 7. do 9. razreda opravijo pohod v spremstvu učitelja vodnika. Za vse športne aktivnosti je potrebna primerna športna oprema. Pohodniki ne pozabite na dovolj tekočine, ki jo vzamete s seboj. Zaščita pred klopi je obvezna!

Učenci pridejo v šolo do 7.30 uri. Prevozov v soboto ni!

Pohodniki prevzamejo malico ob 7.30 uri in jo vzamejo s seboj. Malica za tekmovalce v atletiki je v šoli ob 9.05 uri.

Podelitev medalj za najboljše tekmovalce v posamezni disciplini bo takoj po končanem tekmovanju pred šolo. 6. razredi dobijo medalje v torek, ko bo zaključeno tekmovanje 7. razreda.

Želim vam veliko športnih užitkov.

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.