Žiga, kisla kumarica

V četrtek, 21. 3. 2019, je bilo v Šentjurju v IKC območno srečanje otroških gledaliških skupin Igrajmo se gledališče. Predstave je spremljal režiser Miha Golob. Učenci naše šole so sodelovali z igrico Žiga, kisla kumarica.  Igrali so res odlično, zato sem na njih neizmerno ponosna. Veliko ur vaj, odrekanj in dobre volje je potrebno, da nastane takšna predstava. Hvala, dragi moji igralci, za lepo dopoldne. Hvala tudi vsem našim zvestim pomočnikom, staršem,  razumevajočim učiteljem in gospe ravnateljici.
Moji  zvesti pomočniki so: Maja Šantl, Milena Petelinšek, Darko Petelinšek, Marjeta Vodušek, Andrej Zeme, Slavi Kožuh.

Naslednji nastop bo 7. aprila ob 16.00  v OŠ Dramlje (večnamenski prostor) za starše, sorodnike, prijatelje in vse ljubitelje otroškega gledališča.

Anica Čede

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.