Literarno-fotografski natečaj

Šolski center Šentjur je v novembru 2016 razpisal že 6. literarno-fotografski natečaj na temo: “Namesto rok delajo stroji“.

Na natečaj je prispelo 41 izdelkov, od tega 12 literarnih in 29 fotografskih. Med njimi je bronasto priznanje prejel tudi učenec OŠ Dramlje.

Ocenjevanje je potekalo na podlagi kriterijev, ki jih je sestavila 3-članska komisija, in sicer v povezavi z učnimi programi: Mehanik kmetijskih in delovnih strojev  ter kmetijsko podjetniški tehnik.

Na fotografskem področju je bronasto priznanje prejel Blaž Lavbič, učenec 9. razreda, pod vodstvom mentorice Špele Kotnik. Na natečaju je sodeloval tudi Primož Marciuš. Iskrene čestitke.

Pripravljen je bil kratek kulturni program s pogostitvijo. Mentorji so prejeli priznanje za sodelovanje ter Zbornik izbranih fotografskih in literarnih prispevkov, prvi trije pa so prejeli še posebne nagrade: košaro s šolskim pecivom, promocijskimi izdelki in darilni bon.

Nekaj utrinkov si lahko pogledate v spodnji galeriji.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.