Šolsko tekmovanje ŠPF

V četrtek, 29. 3. 2018, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje v Šolskem plesnem festivalu. V skupini A so tekmovali učenci od 1. do 3. razreda (26 tekmovalcev), v skupini B pa učenci od 4. do 6. razreda (9 tekmovalcev). Na medobčinsko tekmovanje je bilo iz skupine A izbranih 10 najboljših in iz skupine B 7. Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za usvojene plesne korake in trud. Hvala plesni šoli TBA, ki je z veseljem sodelovala z nami in naše učenke 2. triade naučila novih hip-hop, latino in pop gibov.

Izbranih 17 učenk gre na medobčinsko tekmovanje, ki bo v sredo, 4. 4. 2018, na OŠ Hruševec. Že sedaj jim veliko sreče in plesnega poguma!

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Šolski plesni festival, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.