CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Naša turneja po Sloveniji se nadaljuje. V petek, 10.3.2017 smo nastopali v IKC Šentjur. To je bilo pravzaprav  srečanje otroških gledaliških skupin šentjurske občine. Srečanje je spremljal gledališki igralec, član  Drame SNG Maribor, gospod Bojan Maroševič.  Dvorana je bila nabito polna otrok. Upamo, da smo jim polepšali dopoldne.
Prispevek o srečanju si lahko ogledate na Sentjur.net.

V petek, 17. 3.2017 smo nastopali v kulturni dvorani Tabor v Žalcu. 400 otrok je z vmesnimi ploskanji pokazalo, da jim je predstava všeč, zato so tudi igralci igrali odlično. Stik med publiko in igralci ustvari pravo dramsko čarovnijo. Bilo je res lepo.
Igralci so obe predstavi odlično odigrali, za kar jim iskreno čestitam. Ponosna sem na moje igralce in hvala mojima pomočnicama: Marjeti in Mileni.

Naša naslednja pot bo prav gotovo v Bolnico Celje, kjer bomo skušali pričarati nasmeh na usta bolanim otrokom.

Anica Čede

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.