NARAVOSLOVNI DAN ZA 4. IN 5. RAZRED (Eko turizem pri Starem mlinu)

Kmetija pri Starem mlinu leži na čudoviti lokaciji, odmaknjeni od mestnega vrveža, v sožitju z naravo. Je kraj, kjer človek odmisli svoje skrbi in se prepusti naravi. Kmetija ponuja veliko zanimivosti.
Naši četrtošolci in petošolci so kmetijo obiskali včeraj, 2. oktobra. Veselja in navdušenja nikakor ni zmanjkalo, še sonce smo priklicali po deževni noči.

Navdušeni smo bili nad ogledom živali na kmetiji, pomerili smo se v kegljanju, hoji po hoduljah, obiskali doživljajski park, se sprehodili po energijskih točkah, mleli žito na kolo in gepl in si spekli vsak svoj kruh. Sprehajalna pot na kmetiji vodi skozi gozd in ponuja izbor zanimivih iger. Ob sprehodu proti staremu mlinu smo se ustavili tudi ob hiški na drevesu…

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.