Utrinki z Bazarja

Čarobni december je našo šolo letos začaral v deželo medenjakov. Nekateri nas pozdravljajo samo z oken, s tistimi, čisto pravimi pa smo se posladkali na prazničnem bazarju, ko smo si učitelji, učenci in starši podali roke in skupaj ustvarili nekaj velikega in lepega. Vsi zaposleni in vsi učenci smo se vsak po svojih najboljših močeh pripravljali na ta dan. V prvem delu praznovanja so učenci ter učiteljice v telovadnici  pripravili pester glasbeno-plesni program. Nato pa je zaživela šolska jedilnica, kjer so učenci na stojnicah ponujali svoje unikatne izdelke. S prostovoljnimi prispevki ste obiskovalci velikodušno pokazali, da podpirate delo naše šole, saj je bil ves izkupiček namenjen šolskemu skladu. Iskrena hvala vsem. Tudi zaradi vas bo marsikateremu učencu prijetneje hoditi v šolo in prav z vašo pomočjo se lahko prav vsi učenci udeležijo tudi obšolskih dejavnosti. Od letos dalje lahko namenite v šolski sklad tudi 0,3% donacije iz namenitve dela dohodnine, ki bi drugače šla v državni proračun. Obrazec lahko dobite tudi v šoli. Se priporočamo in hkrati iskreno zahvaljujemo vsem, ki ste to že storili.

Želimo vam, da vam prazniki, ki so pred nami, prinesejo veliko lepih trenutkov z vašimi najdražjimi. In hvala, ker jih veliko ustvarjamo tudi skupaj.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.