1. mednarodni projektni sestanek v projektu Erasmus+ CELL

Med 19. in 24. oktobrom je na naši šoli potekal prvi mednarodni projektni sestanek v našem novem KA2 projektu CELL.

Poleg domačih učiteljev in učiteljic, sta se ga udeležili Krystyna Sosnowska in Anita Winiecka, predstavnici naše nove partnerske šola iz Poljske, in naši prijatelji iz Španije, ki jih poznamo že iz prejšnjega projekta, María González Gudiño in glavni koordinator projekta Víctor Zahínos Rodríguez.

Na sestanku, ki je potekal v treh delih, smo dorekli vse organizacijske plati projekta in podrobno načrtovali izvedbo dejavnosti prvega leta projekta.

Preostali čas obiska smo naše goste popeljali po Sloveniji. Naša učiteljica Tatjana Horjak nam je s pomočjo njenega očeta omogočila nepozabno doživetje v Kočevju, učitelj Simon Hebar pa je organiziral strokovno ekskurzijo na Gorenjsko.

Udeleženci iz tujine so se strinjali, da je bil sestanek uspešen tako na vsebinski kot na osebnostni in izkustveni ravni. Od nas so tako odšli z lepimi vtisi in spomini, ki jih bodo prenesli na svoje kolege in učence, ki nas bodo obiskali na prvi kratkotrajni izmenjavi učencev v projektu CELL, maja 2018.

Ta vnos je bil objavljen v Erasmus+, Galerija, KA2 CELL, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.