Bili smo v Šmarju

V petek, 2.6.2017 smo z našo igrico Cesarjeva nova oblačila gostovali v Šmarju. Polna dvorana otrok je bila prava motivacija za igralce, ki so odlično odigrali. Prav žal mi je bilo, da se naše druženje izteka. V sredo bomo odigrali zadnjo predstavo na Ponikvi. Vseh nastopov je bilo 15. Letos nas bodo zapustili trije devetošolci: Žiga, Nejc in Blaž. Vsi so izvrstni igralci, zato upam, da bodo na novih poteh še našli priložnost za nastopanje.

Dragi moji igralci, kamorkoli vas po zanesla pot, poiščite si tisto, kar je za vas najboljše. Hvala za res prijetne skupne dogodivščine. Hvala tudi vsem mojim zvestim pomočnikom in seveda učiteljem, vodstvu šole in staršem za podporo. Čaka nas samo še končni izlet. Kam? Še ne vemo.

Kaj pa naslednje šolsko leto? To je pa še daleč.

Anica Čede

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Obvestila. Zaznamek za trajno povezavo.