DAŠA LENKO – občinska nagrajenka

Ob prazniku občine Šentjur vsako leto župan podeli pisna priznanja najzaslužnejšim učencem in učenkam. Prejela ga je tudi naša (zdaj že bivša) učenka DAŠA LENKO. V obrazložitvi njenega priznanja je bilo zapisano:
” Daša Lenko je vse skupaj navdušila s svojim znanjem, s svojim pogledom na svet, simpatičnostjo, ogromno pozitivne energije, nepredvidljivostjo, otroškostjo ter neverjetno pozornostjo do ljudi okrog sebe. To so le nekatere izmed vrlin, ki jih potrebuješ, da izstopiš izven okvirja in narediš vtis na okolico.
Skozi celotno osnovno šolo se je izkazala kot izjemno uspešna učenka, zraven tega pa je bila aktivna še na drugih področjih ter dosegla uspehe na številnih tekmovanjih. Obenem pa je bila vedno pripravljena vsakemu nesebično pomagati, s svojimi pobudami, sproščenostjo in vestnim delom pa je pozitivno vplivala na delo celotnega razreda in šole.”

Daša, čestitamo in ti želimo uspešno na nadaljnji poti!

Več o celotni prireditvi in ostalih nagrajencih pa na: sentjur.net

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.