IZLET GLEDALIŠKE SKUPINE

V sredo, 26. 6. 2019 se je šolska dramska skupina, ki je bila letos s predstavo Žiga, kisla kumarica zelo uspešna, odpravila na zaslužen celodnevni izlet. Najprej smo se podali v pravljični svet vitezov in obiskali Predjamski grad, ki velja za največji jamski grad na svetu in od koder je na svoje roparske pohode odhajal vitez Erazem Predjamski. Pot smo nadaljevali proti morju, kjer nas je v Piranu že čakala ladjica, na kateri smo lahko občudovali podvodni svet in prečudovito panoramo naše obale. Pravim morskim užitkom smo se predali v Simonovem zalivu, kjer smo so nakopali in zabavali na pedalinih. Bilo je super in na koncu smo si obljubili, da bomo jeseni spet polni energije stali na gledaliških odrih.

Z otroki sva uživali Anica Čede in Maja Šantl.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.