JESENSKI ŽIV-ŽAV S KOSTANJEVIM PIKNIKOM

V petek, 14. oktobra 2022, smo se ponovno družili na našem tradicionalnem jesenskem živ-žavu. V prijetnem sončnem popoldnevu so nas uvodoma mlajši učenci in otroški pevski zbor pod budnim očesom Pike Nogavičke razveselili s pesmijo in plesom in nas tako popeljali v živahen in razigran popoldan.
Otroci (pa tudi starejši) so v različnih ustvarjalnih delavnicah preizkušali svoje spretnosti in ustvarili zanimive izdelke, devetošolci pa so na stojnicah ponujali pečen kostanj, krompir, kokice, sadje in palačinke, ki so jih sami spekli.
Pod okriljem RK smo izpeljali tudi dobrodelno akcijo DROBTINICE, kjer so lahko obiskovalci za simbolični evro kupovali rabljene knjige in didaktične igrače, ki so jih otroci prispevali za ta namen. Izkupiček gre v šolski sklad in bomo z njim otrokom omogočili obisk šole v naravi ali kakšne druge dejavnosti.
Nenazadnje pa smo se po dolgem času v prijetnem vzdušju spet medsebojno družili ob sproščenem klepetu.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.