JESENSKI ŽIV – ŽAV S KOSTANJEVIM PIKNIKOM

V petek, 13. 10. 2023, smo ujeli še skoraj zadnji topel in sončen dan, ki smo ga izkoristili za kostanjev piknik pred šolo in vrtcem Dramlje. Na začetku je bila kratka kulturna prireditev, ki sta jo povezovali učenki Neža in Eva. Nastopili so otroci iz vrtca s pesmijo Jaz gradim prijateljstvo, prvošolci z deklamacijo Sladkosned, na inštrumentih so se predstavili Valentina, Pia in Tadej, otroški pevski zbor nam je zapel dve zabavni pesmi, hip -hop korake nam je zaplesala učenka Vita, kavbojske korake so pa nam pokazale učenke iz četrtega in petega razreda. Obiskovalce je prijazno pozdravila ravnateljica Mirjana Aužner in jim zaželela prijeten dan.

Na kostanjevem pikniku se je ponujalo veliko dobrot. Od kostanja, krompirčka, kokic, sadja in vse do mamljivih palačink. Otroci so lahko ustvarjali v različnih delavnicah, kjer so izdelovali kačice, ježke, živalice, zapestnice, glasbila ali se preizkusili v špagetih. Svoje obraze so si lahko tudi poslikali. Letos je bilo obiskovalcem na novo ponujena izmenjevalnica otroških oblačil, športni poligon in foto kotiček za ustvarjanje nepozabnih spominov. Kot ponavadi smo pod okriljem RK  izpeljali tudi dobrodelno akcijo DROBTINICE, kjer so lahko obiskovalci za simbolični evro kupovali rabljene knjige in didaktične igrače, ki so jih otroci prispevali za ta namen. Izkupiček bo šel v šolski sklad in bomo z njim otrokom omogočili obisk šole v naravi ali kakšne druge dejavnosti.

Hvala vsem, ki ste prišli in naredili naš tradicionalni jesenski živ – žav nepozaben.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.