Likovni natečaj “Nariši obleko” 2024

Učenke 9.A in 9.B  razreda so pri izbirnem predmetu Likovno snovanje sodelovale pri oblikovanju MODNE SKICE.  Zelo so se potrudile in na svojih skicah natančno prikazale kroj, kombinacijo materialov in barvni izbor za slavnostno obleko. Modne skice smo poslali na 13. natečaj NARIŠI OBLEKO, ki ga vsako leto pripravi Šolski center Celje-Srednja šola za storitvene dejavnosti-ustvarjalec modnih oblačil. Ob koncu januarja so pripravili razstavo, modno revijo in podelitev priznanj za sodelujoče. Prireditve so se udeležile tudi naše učenke: EMA ČEPLAK, NEJA SIVKA in ŽANET GOLČMAN. Njihove modne skice so razstavljene in ogledovali si jih bodo mladi modni kreatorji, ki se izobražujejo na tej šoli.  Navdušeno so spremljale program, si ogledale modno revijo, razstavo in delavnice ter modni atelje v šoli.

Čestitke našim ustvarjalkam, da so se potrudile, narisale modne skice ter spoznale zanimiv modni svet.

Nekaj fotografij je na ogled v galeriji.

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.