MEDGENERACIJSKI POHOD

V soboto, 30. 9. 2017 bo ŠPORTNI DAN namenjen medgeneracijskemu druženju otrok in odraslih na pohodu, ki bo potekal v smeri vasi Laze do bolnice Zime, kjer pot obrne proti Svetelki, nato mimo domačije Oset do Spodnjih Slemen. Po krajšem postanku pot zavije do Straže na Gori in nazaj preko Bele gore do Dramelj.

Zbor učencev bo ob 8.00 uri pred šolo, kjer se prevzame malica. Odhod na pohod je iz športnega parka v dveh skupinah. Učenci od 5. do 9. razreda opravijo celotno pot, učenci od 1. do 4. razreda pa nekoliko skrajšano.

Učenci morate imeti primerno obutev in oblačila za gibanje v naravi, tekočino za pitje in veliko dobre volje.

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.