MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V ATLETIKI 2024

Danes, 17.5.2024, je na atletskem stadionu v Šentjurju potekalo medobčinsko tekmovanje v atletiki. Skupno je bilo prijavljenih 200 otrok občine Šentjur in Dobja, od tega 32 iz OŠ Dramlje. Otroci so v prijetnem sončnem vremenu nastopali v različnih atletskih disciplinah. Naši atleti in atletinje so bili na tekmovanju zelo uspešni, saj so skupno osvojili kar 12 medalj. Vsi nastopajoči si zaslužijo pohvalo, saj so s svojimi nastopi ponosno in dostojno predstavljali OŠ Dramlje. Bravo!!!

BRON (Tina Gorjup – 600m, Aljoša Gorenak – vorteks, Jaka Pirc – višina, Simon Gregely – daljina, Jon Marentič Šegel – 60m).

SREBRO (Neža Križnik – 60m).

ZLATO (Taya Zvonar – krogla, Žiga Krajnc – višina, Anej Sivka – vorteks, Benjamin Perec – višina, Žiga Pemič – 60m, 4×100 FANTJE (Jure Vengušt, Žiga Pemič, Anže Aužner, Jon Marentič Šegel)).

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Šport, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.