MI SMO POMLAD 2024

Na topel pomladni dan, v petek, 12. aprila 2024, je v POŠ Blagovna zopet vse žarelo od mladosti in lepega petja. Na območni reviji otroških in mladinskih pevskih zborov občin Šentjur in Dobje se je predstavilo približno 500 mladih pevcev. Vsi so se izjemno potrudili in pripravili odlične nastope. Tudi naša dva zbora sta z velikim veseljem predstavila, kaj je skozi šolsko leto nastajalo na rednih tedenskih pevskih vajah, ki jih otroci tako radi obiskujejo. Skozi leto se pri pevcih opaža izjemen napredek, tako pri mlajših kot pri starejših.
Vsem pevcem iskreno čestitamo za zelo lep in uspešen nastop. Naj vas pesem vedno znova navdušuje za vse lepo okoli nas in v nas. Saj še kako drži misel H. C. Andersena, ki jo je na reviji citirala gospa Anita Koleša, vodja območne izpostave JSKD, ki je organizator prireditve: Kjer besedam spodleti, glasba govori!

Zborovodkinja: Marija Klančar

Povezava na prispevek o celotni reviji pevskih zborov na Sentjur.net

Fotografije: Danijel Berden, Mirjana Aužner

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.