Naravoslovni dan GOZD, 6.razred

Učenci 6. razreda so v petek, 29.9.2017 preživeli čudovito dopoldne z drameljskimi lovci. Že tretje leto zapovrstjo 1. naravoslovni dan za šestošolce organiziramo v sodelovanju z LD Dramlje. Tokrat sta nas na lovskem domu prijazno sprejela predsednik Matija in gospodar Zdravko. Predstavila sta delo lovske organizacije,  šege in običaje lovcev ter tipično divjad, ki jo srečamo v Dramljah in okolici. Samo predstavitev sta na koncu popestrila še z ogledom lovskega doma ter njegove okolice, učenci pa so lahko prisluhnili tudi posnetim zvokom šakala.

Lovski družini Dramlje se zahvaljujemo za gostoljubje, topel čaj, odlične piškote, ter zelo zanimivo predavanje. Kličemo na svidenje naslednje šolsko leto.

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.