Prejeli smo kar dve priznanji JSKD

V nedeljo, 4. februarja 2024, je bila v IKC Šentjur osrednja občinska proslava ob slovenskem kulturnem prazniku. Slavnostna govornica je bila evropska poslanka Ljudmila Novak. Kulturni program so s himno in slovensko ljudsko pesmijo Ena ptička priletela sooblikovali tudi pevci mladinskega pevskega zbora naše šole.
Tako kot so žareli na pevskem odru – pa ne samo zaradi rumenih majic – so v veselju zažareli tudi na podelitvi priznanj Sveta Območne izpostave JSKD Šentjur. Za lanski uspeh na regijskem tekmovanju sta bila s posebnimi priznanji nagrajena tako otroški kot mladinski pevski zbor z odlično korepetitorko Mojco Eferl. OPZ OŠ Dramlje je prejel priznanje za prejeto zlato priznanje, MPZ OŠ Dramlje pa priznanje za prejeto zlato priznanje z odliko. Vsi smo še enkrat  – tako kot lani po zlatu – začutili veliko veselje in ponos na naše pevce. Pa tudi to, kako pomembno delo šolskih zborov vpliva na kulturno podobo naše občine.
Vsem pevcem želim, naj jim takšni trenutki dajo veliko veselja in elana za kakovostno delo tudi v prihodnje.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.