ŠPF občinsko tekmovanje

Občinsko tekmovanje v ŠPF-ju je letos potekalo ponovno na OŠ Hruševec, kjer so sodelovale OŠ Franja Malgaja, OŠ Hruševec, OŠ Slivnica in OŠ Dramlje. Tekmovanja se je udeležilo 17 učenk naše šole. Letos so prvič tekmovale tudi učenke prve triade in vse dobile priznanja ter plesne medalje. Dve učenki, Špela Štrasberger in Laura Koritnik sta se na tekmovanju uvrstili v polfinale, za kar jima še posebej čestitamo. Popolnoma na vse učenke smo pa zelo ponosni, saj so morale pokazati veliko poguma in plesnega znanja pred polno telovadnico.

Področno tekmovanje, katerega se bo udeležilo 6 naših učenk 2. triade, bo 25. 4. 2018 na OŠ Hruševec.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Obvestila, Šolski plesni festival, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.