Srečanje otroških gledaliških skupin

V četrtek, 29.3. 2018, smo se z igro Čenča predstavili na območnem srečanju otroških gledaliških skupin šol občine Šentjur. Predstavilo se je sedem gledaliških skupin. Gledališko ustvarjanje osnovnošolcev je spremljal gledališki igralec Damjan Trbovc. Izjemno smo bili ponosni, ker nas je izbral za regijsko srečanje otroških gledaliških skupin celjske regije v Radečah. Danes, 18.4.2018, smo skupaj z igralci OŠ Franja Malgaja potovali v Radeče. Moji igralci so bili tudi danes odlični. Iskrene čestitke, prav vsem. Vse predstave je spremljala gledališka igralka Ana Rutar. Nekateri moji igralci so jo takoj prepoznali kot igralko v nadaljevanki Usodno vino in jo prosili za avtogram. Bil je spet en lep dan in res sem vesela, da ga lahko doživim z mojimi igralci. Hvala vam. Hvala tudi moji zvesti pomočnici Marjeti.

Naših nastopov pa še ni konec. Naslednji teden potujemo v OŠ Cerkno, kjer bomo sodelovali na podelitvi bralne značke učencev prve in druge triade.

Anica Čede

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.