Trilobitki – dan 1

Zjutraj smo se vsi zbrali v šoli in nestrpno pričakovali avtobus in prijatelje s Ponikve. Hitro smo zložili vso prtljago v avtobus, ki nas je odpeljal na šolo v naravi dom Trilobit (Javorniški Rovt). Ob prihodu na cilj so nas vsi lepo sprejeli, spoznali smo pravila doma in že praznili kovčke. Pojedli smo okusno kosilo, nato pa so nas čakale prve aktivnosti. Vožnja s kanuji, streljanje z lokom, spoznali pa smo tudi pravila pohodništva. Po dejavnostih smo imeli odmor, povečerjali, nato pa odšli na nočni pohod. Snežnike in snežena pokrajina sta popestila druženje s prijatelji. Po prihodu na dom so sledila klepetanja, priprave na nočni počitek in ob 10.00 spanje. Dan je bil zelo super in veselimo se naslednjega.

Lep pozdrav do jutri, fantje osmošolci

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Šola v naravi. Zaznamek za trajno povezavo.