Utrinki z dobrodelnega koncerta POZDRAV Z LJUBEZNIJO

Bilo je čudovito in nepozabno!
Telovadnica je bila polna do zadnjega kotička, kar dokazuje, da si ljudje v Dramljah želijo takih prireditev. Na odru se je zvrstilo veliko nastopajočih. Naša učiteljica Andreja Črešnar, je poskrbela za idejno zasnovo in celotno organizacijo koncerta. Nastopili so ansambel Unikat, ki smo ga že skoraj posvojili in so res vedno pripravljeni prostovoljno sodelovati z nami, ansambla Gadi in Čuki, vokalna skupina Glasovir, MePZ Dramlje, otroška zbora OŠ Dramlje pod vodstvom Marije Klančar, s svojim petjem pa so program popestrile tudi učiteljice. Svoje talente so pokazali posamezni nadarjeni učenci naše šole na čelu z otroškima voditeljema Nušo in Žanom. Koncert se je čudovito zaključil s skupnim petjem in objemom vseh nastopajočih in obiskovalcev.

Ob tej priložnosti bi se želeli zahvaliti vsem sponzorjem, ki so omogočili prireditev.
Posebej pa bi se radi zahvalili vsem, ki so nakazali svoj prispevek ali pa so ga oddali v skrinjico pri vhodu.
Seznam donatorjev:

• KRAJCAR D.O.O.
  • MIRAN URBANČEK S.P.,
  • SMUK MOJCA VENGUŠT S.P.,
  • SPANLES PETER OSET S.P.,
  • ZIBKA , VODUŠEK JERNEJ,S.P.,
  • ETRA D.O.O.,
  • GRAD-DOM D.O.O.
  • OKREPČEVALNICA ČATER DANICA,S.P.,
  • MARENTIČ DEJAN S.P.,
  • MBM REZAR D.O.O.,
  • PETRIK ŠKVARČ

Obljubimo, da vam bomo pripravili še kakšno presenečenje!

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.