Odjava / Prijava prehrane

Navodila:

ODJAVA  IN PRIJAVA POSAMEZNEGA OBROKA ŠOLSKE PREHRANE

Posamezni obrok šolske prehrane lahko odjavite:

• po telefonu (telefonska tajnica) 037461675
  • po e-pošti: prehrana@osdramlje.si
  • preko spletnega obrazca na spletni strani OŠ Dramlje.

Pri odjavljanju morate navesti:

• ime in priimek otroka,
  • razred,
  • vrsto obroka, ki ga želite odjaviti,
  • datum, do katerega želite uveljavljati odjavo.

Posamezni obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi:

• vsaj en delovni dan pred odsotnostjo učenca, in sicer do 8.00 ure. Odjava velja z naslednjim dnem po prejemu odjave oziroma z dnem, ki ga določi oseba, ki je odjavo podala.
  • V primeru bolezni velja odjava kosila, oddana do 8.00 ure.

Učencu, ki je odjavil šolsko prehrano zaradi odsotnosti, bo ponovno zagotovljen posamezni obrok šolske prehrane, če starši še isti dan do 8.00 ure sporočijo ponovno prejemanje obrokov.

PRIJAVA POSAMEZNEGA OBROKA

Starši lahko prijavijo posamezni obrok (kosilo, popoldanska malica) vsaj en delovni dan prej, in sicer do 8.00 ure. Prijava velja z naslednjim dnem po prejemu prijave oziroma z dnem, ki ga določi oseba, ki je prijavo podala.

Postopek prijave posameznega obroka poteka enako kot postopek odjave.

Prehrano za učence lahko odjavite/prijavite na telefon 03/746 16 75 (po nekaj sekundah se vklopi avtomatski odzivnik, kjer pustite svoje podatke, podatke učenca in termin v katerem želite odjaviti/prijaviti prehrano) ali elektronski poštni predal prehrana@osdramlje.si.

Uporabite pa lahko tudi spodnji interaktivni obrazec. Vnesite vse podatke in kliknite gumb Pošlji!

Pravila o šolski prehrani si lahko preberete TUKAJ.