Zaposleni

Aužner Mirjana
ravnateljica
mirjana.auzner@osdramlje.si
040 566 107, 03 746 16 71
UČITELJI: 
Bolko Miran
šport
miran.bolko@osdramlje.si
Črešnar Pungaršek Andreja
3. a razred
andreja.cresnar.pungarsek@osdramlje.si
Hebar Simon
geografija, zgodovina, DKE; 8.a
simon.hebar@osdramlje.si
Hepe Luka
spremljevalec
luka.hepe@osdramlje.si
Horvat Kovačič Saša
matematika
sasa.horvat.kovacic@osdramlje.si
Jager Lucija
5. b razred                       
lucija.jager@osdramlje.si
Jeranko Perkovič Urška
angleščina, naravoslovje, mat, 6.b
urska.jeranko.perkovic@osdramlje.si
Klančar Marija
nemščina, pevski zbor, OPB
marija.klancar@osdramlje.si
Košec Milena
druga učiteljica v 1. r., JV, OPB
milenka.kosec@osdramlje.si
Krajnc Barbara
slovenščina, knjižnica: 9.b
barbara.krajnc@osdramlje.si
Logar Mitja
angleščina; 8.b
mitja.logar@osdramlje.si
Lončar Šućur Nuša
šport, OPB, 7.r
nusa.loncar.sucur@osdramlje.si
Maček Sabina
1. razred
sabina.macek@osdramlje.si
Petelinšek Darko
računalništvo, OPB
darko.petelinsek@osdramlje.si
Purnat Mirjana
slovenščina, angleščina, OPB
mirjana.purnat@osdramlje.si
Reihss Cingl Vesna
šolska svetovalna delavka, DSP
vesna.reihss.cingl@osdramlje.si
040 210 944, 03 746 16 73
Šantl Maja
2. razred
maja.santl@osdramlje.si
Šantl Robi,
šport, OPB
robi.santl@osdramlje.si
Štor Ana
4. razred
ana.stor@osdramlje.si
Urleb Karla
OPB, slovenščina; 6.a
karla.urleb@osdramlje.si
Zabukovšek Tjaša
5.a razred
tjasa.zabukovsek@osdramlje.si
Završnik Tatjana
biologija, kemija, naravoslovje, gospodinjstvo; 9.a
tatjana.zavrsnik@osdramlje.si
DOPOLNJEVANJE Z DRUGIMI ŠOLAMI
Cingl Uroš
tehnika
uros.cingl@osdramlje.si
Jurak Zala
glasbena umetnost
zala.jurak@osdramlje.si
Kotnik Špela
likovna umetnost
spela.kotnik@osdramlje.si
Dimec Robert
fizika, matematika
robert.dimec@osdramlje.si
Grdina Urška
specialna pedagoginja
urska.grdina@gmail.com
Ovčar Mateja
logopedinja
OSTALI ZAPOSLENI: 
Debeljak Brigita
tajništvo, računovodstvo
brigita.podkrajsek@osdramlje.si
03 746 16 70
Tanja Večko Javornik
tajništvo
tanja.vecko.javornik@osdramlje.si
03 746 16 70
Pungaršek Boris
kuhinja
prehrana@osdramlje.si
Staršek Brigita
kuhinjaFilej Cvetka
čistilka
Fišer Simona
čistilka
Erlih Anica
čistilka
Zorič Marija
čistilka
Vodeb Franc
hišnik
040 533 600
Svet staršev:
Alenka Jelen leni.jelen@gmail.com