Kvičke – kvačke nas združujejo

Na Osnovni šoli Dramlje poteka Erasmus+ KA1 projekt Odkrivanje skrivnosti Irske in angleškega jezika. V okviru projekta poteka tudi interesna dejavnost Kvičke – kvačke. Do božičnih praznikov želimo odeti v topla oblačila drevesa pred našo šolo.

Prosim vas, da nam priskočite na pomoč s svojim kvačkanjem ali pletenjem in da skupaj ustvarimo nekaj lepega za našo šolo in kraj. Če vam kje leži že kakšna pozabljena klopka volne, s katero ne veste kaj bi – jo lahko uporabite za del »oblačila«, ki bo grel naša drevesa.

Veseli bomo prav vsakega izdelka. Ni pomembna barva in ne oblika (pravokotnik, kvadrat, krog,…). Izdelke zbiramo do petka 8. 12. 2017 v učilnici 2. razreda.

Hvala za vašo pripravljenost in pomoč.

Mentorica: Lucija Jager

Ta vnos je bil objavljen v Erasmus+, KA1 Irska, Novice, Obvestila, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.