LETOVANJE OTROK V ZAMBRATIJI IN KRAJNSKI GORI

Kot vsako leto, tudi letos Občinska zveza prijateljev mladine Šentjur, organizira letovanje za šolske otroke in mladostnike do 15. leta starosti. Šolarji bodo letovali v domovih ZPM Ljubljana Moste Polje, to je v ZAMBRATIJI in KRANJSKI GORI. Ker so kapacitete zelo omejene, bodo imeli prednost pri letovanju otroci z  zdravstvenimi potrdili. Pri razporejanju otrok v skupine, bodo upoštevali datum prijave otroka. Prijavnice se nahajajo tako na spletni strani kot pri svetovalni delavki OŠ Dramlje. Prijavi obvezno priložite odločbo o otroškem dodatku.  Priložite tudi zdravniško potrdilo, v kolikor ga osebni zdravnik izda, zaradi posebnega zdravstvenega stanja otroka. Prijavnina znaša 10€ in jo oddate skupaj s prijavnico v šolski svetovalni službi do 19. 5. 2023. Prednostno se upošteva datum prijave. Več si lahko preberete v spodnjem dokumentu.

LETOVANJE-2023_obvestilo

PRIJAVNICA ZA LETOVANJE 2023

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.