Mednarodni likovni natečaj “Moje sanje o letenju”

Učenci interesne dejavnosti Likovna umetnost pod mentorstvom učiteljice Andreje Črešnar so v letošnjem letu sodelovali na kar nekaj likovnih natečajih. Eden izmed njih je bil tudi mednarodni likovni natečaj Moje sanje o letenju, ki ga organizira FAI (Federation Aeronautique Internationale) in LZS (Letalska zveza Slovenije).

Izmed vseh poslanih del iz celotne Slovenije je  komisija LZS izbrala tri najboljša dela. Naši učenci so bili izredno uspešni, saj so zasedli vsa prva tri mesta. Tako je 1. mesto dosegla Lara Golež iz 3.a, 2. mesto Tjan Terjašek iz 3.a ter 3. mesto Žanet Golčman iz 4.b razreda. Vsi trije so prejeli priznanja in praktične nagrade. Prav tako pa smo tudi kot najuspešnejša šola prejeli nagrado v knjižni obliki. Knjigo z naslovom Zaljubljen v letenje najdete v šolski knjižnici. Vsem nagrajencem iskreno čestitamo ter jim želimo še veliko risarskih in slikarskih podvigov.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.