Medobčinsko tekmovanje ŠPF

Medobčinsko tekmovanje v ŠPF-ju je bilo 4. 4. 2019 in je ponovno potekalo na OŠ Hruševec. Sodelovale so OŠ Franja Malgaja, OŠ Hruševec, OŠ Slivnica in OŠ Dramlje. Tekmovanja se je udeležilo 19 učencev naše šole. Vse učenke prve triade so dobile priznanja in plesne medalje. Dve učenki 2. triade, Žanet Golčman in Zala Ermenc Golež, sta se na tekmovanju uvrstili v polfinale. Letos sta bili tudi dve finalistki iz naše šole, in sicer Žanet Golčman je v finalu 2. triade dosegla 3. mesto, Laura Koritnik pa je v finalu 3. triade dosegla 5. mesto. Za njun plesni uspeh jima iskreno čestitamo! Popolnoma na vse tekmovalce smo zelo ponosni, saj so morali pokazati veliko poguma in plesnega znanja pred polno telovadnico.

Področnega tekmovanja se bo udeležilo 7 naših tekmovalk in bo potekalo 18. 4. 2019 na OŠ Hruševec.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Obvestila, Projekti, Šolski plesni festival. Zaznamek za trajno povezavo.