MI SMO POMLAD – revija otroških in mladinskih pevskih zborov

V četrtek, 11. aprila 2019, je bil za 500 otrok občin Šentjur in Dobje zopet pevski praznik. Na POŠ Blagovna se je je v dveh koncertih na območni reviji otroških in mladinskih pevskih zborov predstavilo 14 pevskih zborov. Našo šolo je zastopalo 51 pevk in pevcev. Trud na vajah skozi celo šolsko leto je bil ta dan bogato poplačan, saj je strokovna ocenjevalka OPZ OŠ Dramlje predlagala za državno, MPZ pa za regijsko tekmovanje. Vedno znova se potrjuje eno: za uspeh in pravo srečo se je treba potruditi po svojih najboljših močeh. In to srečo so otroci zopet doživeli. To pa je tisto, za kar se trudimo vsi zaposleni na naši šoli.
Iskrena hvala vsem, ki nas pri našem delu podpirate. Čutimo, kako ob takšnih uspehih z nami delite tudi veselje in srečo. In takoj je svet še lepši – za nas in za vas!

Marija Klančar

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.