ŠOLSKA KNJIŽNICA V ČASU POUKA NA DALJAVO

Dragi učenci in učenke, spoštovani starši!

V tem času je še posebej pomembno ohranjati stik s knjigami in branjem, s knjigami si lahko vedno koristno krajšamo čas, lahko pa celo kam “odpotujemo”.

Obveščamo vas, da bo v času pouka na daljavo možno vračilo in izposoja gradiva iz šolske knjižnice, in sicer v četrtek, od 10.00 do 12.30.

PREVZEM GRADIVA BO, OB DOGOVORJENEM TERMINU, potekal PRED OKNOM ŠOLSKE KNJIŽNICE OŠ DRAMLJE v skladu z vsemi higienskimi priporočili (zaščitne maske, medsebojna razdalja).

Na e-naslov barbara.krajnc@osdramlje.si javite, katero gradivo potrebujete ter dan in uro, ko ga boste prevzeli.

Pri izboru si pomagajte z iskalnikom COBISS+ ( https://plus.si.cobiss.net/opac7/bib/search ) za našo šolo (OSDRAM), lahko pa vam ob obisku tudi svetujemo. Ob prevzemu novega gradiva vrnite izposojeno gradivo v zaboj, ki bo nekaj dni v karanteni.

Učenci od 6. do 9. razreda lahko na mail barbara.krajnc@osdramlje.si ali pa na karla.urleb@osdramlje.si napišete svoje mnenje  (+ naslov in avtorja) o prebrani knjigi za bralno značko.

Vabimo vas, da obiščete tudi našo Knjižnico na daljavo, ki jo najdete na zavihku levo.

“Če želiš priti daleč v življenju, moraš prebrati veliko knjig.” – Roald Dahl

Knjižničarki Barbara in Karla

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.