Športna kronika OŠ Dramlje

23. september je svetovni dan športa. Na naši šoli smo ga letos obeležili na več načinov. Vsi učenci so imeli ta dan športni dan – pohod, kjer so pošteno preizkusili svojo vzdržljivost in si hkrati z “višine” ogledali lepote svojega kraja. Petošolci so se ta dan po učni poti na Uršulo pridružili pohodnikom v organizaciji TIC Šentjur ob tednu mobilnosti. V soboto so se mladi planinci podali na prvi jesenski pohod na Menino planino.

Ob dnevu športa pa smo se spomnili športnih uspehov preteklih generacij na naši šoli. Le- te je vsa leta v športni kroniki pridno beležil naš učitelj športa Miran Bolko. Mi pa jo zdaj hkrati z zabeleženimi šolskimi rekordi v celoti objavljamo tudi na naše spletni strani. Najdete jo na povezavi v glavnem meniju spletne strani O NAS ter podmeniju Športna kronika ali na direktni povezavi tukaj: ŠPORTNA KRONIKA

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.