Tehniški dan na Ekonomski šoli Celje

V četrtek, 24. 1. 2019, so imeli učenci 8. in 9. razreda tehniški dan na Ekonomski šoli v Celju. Najprej jim je svetovalna delavka pojasnila vse o izobraževalnih programih, ki jih izvajajo na šoli. Nato so 4 dijakinje 4. letnika predstavile projekte, s katerimi se ukvarjajo dijaki na šoli. Sledili sta dve uri v računalniški učilnici, kjer so učenci razvijali ideje o ustanovitvi različnih inovativnih podjetij, kar je tudi ena izmed nalog našega KA2 CELL projekta. Najprej so izdelali svoj logotip podjetja in brošure, svoje izdelke pa so predstavili tudi sošolcem. Tako so nastale ideje o ogrevanih oz. hlajenih ovitkih za telefone, “malarskih” storitvah, raznih kozmetičnih storitvah, okusni zobni pasti… Na koncu so se še preizkusili v pisanju z gosjimi peresi, saj ta teden obeležujemo tudi teden pisanja z roko.

Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Galerija, KA2 CELL, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.