ZADNJI ŠOLSKI DAN IN DAN DRŽAVNOSTI

Pa smo dočakali – zadnji šolski dan v nenavadnem in pestrem šolskem letu 2019/20.  Poslovili smo se tako, kot je v navadi, s proslavo. Zunaj na šolskem igrišču smo obeležili jutrišnji dan državnosti. Ogledali smo si nekaj plesnih in glasbenih točk. Letošnji devetošolci so organizirali predajo ključa in tako smo dobili zmagovalni razred. Ob koncu proslave je gospa ravnateljica podelila priznanja vzornim učencem. Po proslavi pa smo se posladkali s sladoledom, ki smo ga v tako sončnem vremenu nujno potrebovali.

Današnje utrinke si lahko ogledate v galeriji. Želimo vam čudovite, nore in nepozabne poletne počitnice.

Maja Sovič

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.