ŽIGA, KISLA KUMARICA

Naša predstava, Žiga kisla kumarica, nam je vsem res prirasla k srcu. Nikakor se nismo mogli od nje posloviti, zato smo z igranjem nadaljevali tudi v novem šolskem letu. V decembru smo nastopali na OŠ Prevorje ob prihodu dedka Mraza. Na Prevorju smo vedno izjemno lepo sprejeti in tako je bilo tudi tokrat. Pika na i pa so bile odlične kremne rezine, ki jih vedno speče učiteljica Štefka. 17. januarja smo nastopali na OŠ Gorica pri Slivnici, kjer smo navdušili vse gledalce. Igrali smo sproščeno in nastop je bil odličen. V soboto, 15. 2. 2020 pa smo v IKC Šentjur, v okviru abonmaja Jurček, zadnjič zaigrali našo igro. Kljub temu da smo bili ponosni, ker so nas izbrali za nastop med samimi profesionalci, da je bila dvorana polna otrok in staršev, smo bili kar malce žalostni. Radi smo imeli našega Žigo, čarovnice Jurko, Jurkico, Burkico, Murkico, Piko Čaripoko, Garfilda, mamo, očeta in Vida. Imeli smo veliko nastopov, zelo smo bili povezani.

Naša zakladnica lepih spominov je zaradi njih spet bogatejša. Pa vseeno ostaja v njej še veliko veliko prostora.

Anica Čede, Maja Šantl

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.