Zmagovalci kviza “Spoznaj svojo občino”

V četrtek, 28. februarja 2019 je v IKC Šentjur potekla že 9. kviz “Spoznaj svojo občino”, na katerem tekmujejo ekipe osmošolcev vseh osnovnih šol občine Šentjur. Ekipe se predhodno pripravljajo s pomočjo gradiva, ki ga pripravijo na Mladinskem centru Šentjur in z obiskom sobe pobega v šentjurskem Aktivatorju.

Naša ekipa osmošolcev (Jakob Jager, Petra Korenjak, Dominik Črep, Špela Debeljak, Sara Kačičnik in Julija Horvat)  se je pod mentorstvom učitelja Simona Hebarja odlično pripravila. Na kvizu je premagala vse ekipe in tako dosegla prvo zmago za OŠ Dramlje. Ponosni smo na njihovo poznavanje domače občine in jim za uspeh iskreno čestitamo!

Pa še prispevek o tekmovanju na portalu sentjur.net.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.