Bili smo v OŠ Trje!

Danes je bil res poseben dan. Tisti dan, ki ti  polepša življenje. Povabili so nas na osnovno šolo Trje, da bi zaigrali igrico Cesarjeva nova oblačila. Šole sploh nismo poznali, nismo vedeli kaj nas čaka. Vendar so vsi strahovi minili, ko nas je prijazno sprejela vodja šole gospa Nada Jelen. Popeljala nas je skozi zgodovino šole, nam predstavila dejavnosti in učilnice, nas pogostila in nagradila s spominki in sladkarijami. Vsi so bili zelo prijazni. Naša predstava je bila nagrada Planinskega društva Galicija učencem, ki zelo radi hodijo v gore. Skoraj polovico učencev je namreč članov Planinskega društva.

Pozdravil nas je tudi predsednik Planinskega društva Galicija, gospod Viktor Furman. Gledalci so bili odlični, igralci so začutili dobro klimo in igrali z veliko energije. Bilo je lepo, nepozabno.

Anica Čede

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.