Pomlad v Dramljah

V torek, 11. 4. 2017 se je v telovadnici Osnovne šole Dramlje odvila prireditev Pomlad v Dramljah, kjer so se v pestrem programu predstavili premnogi mladi talenti.

Učenci so se predstavili z različnimi točkami: petje, igranja na instrumente, plesa in dramske igre. Otroci iz razredne stopnje so se s pomočjo svojih razredničark skupinsko in individualno pripravili, da s svojimi nastopi pripravijo staršem in ostalim gledalcem nepozabno popoldne. Prijetno druženje z našimi družinami sta povezovala Lucija Lavbič in Blaž Lavbič, ki sta s svojo energijo in sproščenostjo odlično povezovala celoten program.  Ne pozabimo pa omeniti šolska pevska zbora, pod vodstvom Marije Klančar, ki sta z ubranim petjem prepevala skozi celotno prireditev. OPZ Osnovne šole Dramlje je bil letos izbran tudi na regijsko tekmovanje, kar je še posebno veliko priznanje za našo šolo in zborovodkinjo Marijo.

Naslednje leto pa se zopet vidimo, ko pomlad prispe v Dramlje.

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.