OBVESTILO

Spoštovani starši!
V ponedeljek, 18. 5. 2020, bodo prišli učenci 1., 2. in 3. razreda ponovno v šolo.

Potek dela bo drugačen, kot je bil pred zaprtjem šole. Zagotavljali bomo spodbudno in varno učno okolje, seveda pod novimi pogoji, na katere se bomo morali vsi navaditi in jih sprejeti, dokler bodo ukrepi trajali.

Starši v prostore šole ne vstopate! Učence lahko oddate in prevzamete pred glavnim vhodom. Učenec vstopa in izstopa v šolo in iz nje sam, kjer ga prevzame oziroma odda dežurni učitelj.

• Učence, ki niso v OPB in nimajo kosila, prevzamete takoj po koncu pouka pred vhodom.
  • Učence, ki odhajajo domov med 12. in 14. uro, bo k izhodu pospremil dežurni učitelj.
  • Starši, ki prihajate po otroke v OPB po 14. uri, jih prevzamete v športnem parku, v primeru slabega vremena pa pokličete učitelja OPB na tel. 068 602 717.

Učenci, ki bodo prihajali in odhajali s šolskim prevozom, v času prevoza potrebujejo masko.

Učenci v ponedeljek v šolo prinesejo torbo z vsemi šolskimi potrebščinami (zvezki, DZ, učbeniki, peresnica, …). Vse stvari bodo do konca šolskega leta ostale v šoli.

Učenci 1. in 2. razreda se v skladu z navodili MIZŠ razdelijo na dve skupini.

Verjamemo, da se bomo vsi hitro navadili na nova pravila in da bomo kljub nekaterim omejitvam radi prihajali v šolo ter uspešno zaključili šolsko leto.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.