SREBRNO PRIZNANJE za likovni natečaj “PIRHI”

Čeprav smo v pomladnih mesecih ostali doma, so šolske aktivnosti živahno potekale na spletnih straneh. Tudi likovni natečaji so vabili mlade ustvarjalce, da sodelujejo in pokažejo svojo kreativnost. Tako smo lahko občudovali raznolike umetnine v mnogih spletnih galerijah.

V predprazničnem času velike noči je Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti pripravila likovni natečaj na temo PIRHI. Učenci  so doma samostojno ustvarjali različne poslikave velikonočnih pirhov in poslali smo posnetke likovnih del. Ob koncu šolskega leta, so nam sporočili, da je bila OŠ Dramlje med nagrajenimi, saj je SINTIJA ŠKORJAK iz 8.B razreda prejela SREBRNO PRIZNANJE. Ker so šole še vedno del izrednih razmer, bodo slavnostno podelitev priznanj in nagrad izvedli v pričetku naslednjega šolskega leta.

Čestitke nagrajenki!

Špela Kotnik, učiteljica za likovno umetnost

Ta vnos je bil objavljen v Galerija. Zaznamek za trajno povezavo.