BAZAR 2017

V petek, 1. decembra 2017, smo tudi na naši šoli vstopili v praznični december in to na zdaj že tradicionalni način s prazničnim bazarjem. Učenci so pod mentorstvom svojih učiteljev pridno pripravljali izdelke, okraske, voščilnice, pekli piškote, kuhali marmelade in bili ustvarjalni na najrazličnejše načine. Nekaj domačih izdelkov pa so prispevali tudi starši. Tako so na stojnicah pripravili res pestro ponudbo za številne obiskovalce. Ti so za uvod prisluhnili kulturnemu programu, v katerem so se predstavili naši mladi pevci, plesalci, recitatorji in instrumentalisti, s petjem pa so se jim pridružile tudi učiteljice.

Starši, sorodniki in vsi ostali obiskovalci ste z obiskom otroškega bazarja in nakupom izdelkov dobrosrčno podprli in nagradili trud naših otrok. Nad vašim odzivom smo zelo navdušeni!

Zbrana sredstva bomo namenili učencem za financiranje nadstandardnih dejavnosti in obiske različnih predstav.

V imenu učencev in celotnega kolektiva OŠ Dramlje se vsem iskreno zahvaljujemo!

Nastajajo vedno novi izdelki…

Oglejte si tudi, kako so začeli nastajati izdelki otrok:

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.