Zaključek bralne značke

je namenjen vsem dobrim bralcem, malo manj dobrim bralcem in vsem, ki bodo bralci še postali. To je nagrada za pridno branje in spodbuda, da boste še prebrali kakšno dobro knjigo. Pa ne samo prozo, tudi ob pesmih se da uživati.

Tokrat je k nam na obisk prišel čisto poseben gost – ANDREJ ROZMAN ROZA. Veliki igralec, še večji pesnik in pisatelj, ki piše za otroke in odrasle, prevaja, režira, nastopa, igra in ima svoje gledališče Rozinteater. Ustvarja predstave za otroke, piše poezijo in kratko prozo, besedila za gledališke predstave ter velikokrat prireja besedila klasičnih avtorjev. Je prejemnik številnih nagrad, nazadnje je v letu 2021 za svoje ustvarjanje prejel Levstikovo nagrado za življenjsko delo.

Popeljal nas je v magični svet literarnega ustvarjanja in na koncu so ga učenci “zasuli” z vprašanji.

Dogodek smo izvedli s podporo:

JAK-logo - Lavričeva knjižnica Ajdovščina

Ta vnos je bil objavljen v Galerija, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.